Kalendarze BBTS Podbeskidzie 2017

Po długich oczekiwaniach są wreszcie dostępne kalendarze klubowe BBTS Podbeskidzie na rok 2017. Idealnym momentem, aby je zakupić będzie niedzielny turniej. Można dokonywać zamówień - najlepiej do piątku, wtedy na niedzielę przygotuję odpowiednią ilość.

Cena kalendarza przy zakupie jednej sztuki wynosi 25 złotych, dwa egzemplarze kosztują 40 złotych, trzy 50 złotych, a każdy kolejny kosztuje po 15 złotych.

Liczę, że wszyscy zdecydują się na zakup, tym bardziej, że oprócz świetnej pamiątki cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na nasz rocznik. Z pieniędzy, które zostaną zebrane wstępnie zaplanowaliśmy zakup strojów meczowych, dzięki czemu każdy z zawodników otrzymałby własny strój.

Kalendarze proszę zamawiać sms-em z podaniem ilości. Chłopcy będą mogli przynosić wcześniej pieniądze, tak żeby w niedzielę nie było zbyt dużego zamieszania.