Organizacja zajęć 27 kwietnia - 6 maja

1. W czwartek 27 kwietnia nie odbędzie się trening. Powodem jest szkolna akademia z okazji święta 3 maja, która rozpoczyna się o godzinie 11:00. Dostarczacie Państwo chłopców na tę godzinę prosto do szkoły, oczywiście z kilkuminutowym wyprzedzeniem.

2. W piątek 28 kwietnia rozegramy mecz ligowy w Dankowicach, który pierwotnie został zaplanowany na niedzielę 30 kwietnia. Z tego powodu nie odbędzie się poranny piątkowy trening i chłopcy przychodzą bezpośrednio do szkoły na godzinę 11:55. W szkole ok. 14:20 zjedzą obiad i po szkole o 16:10 wyjedziemy do Dankowic na mecz (początek o 18:00). Powrót do Komorowic ok. godziny 19:45.

3. Po piątkowym meczu czeka nas „długi weekend”. Odpoczywamy do 3 maja włącznie. 4 i 5 maja chłopcy nie idą do szkoły, ale trenujemy w godzinach takich jak zawsze w te dni, tj. czwartek 10:30 w Komorowicach, piątek 9:45 w Komorowicach.

4. 6 maja o 10:00 czeka nas mecz na Górce z LKS-em Czaniec.

Proszę o informację, czy macie Państwo przeciwwskazania/zalecenia dotyczące piątkowego posiłku w szkole? Zazwyczaj zawodnicy jedzą filet z kurczaka z ryżem i surówką. Jeśli ktoś chciałby inne menu dla syna, proszę o informację do czwartkowego poranka, wtedy muszę ustalić szczegóły.

W razie pytań, wątpliwości proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
T. Kropidło