Turniej o Puchar Łukasza Piszczka – sobota 3 czerwca

Zgodnie z zapowiedzią w sobotę 3 czerwca bierzemy udział w turnieju o Puchar Łukasza Piszczka w Goczałkowicach-Zdroju. Według regulaminu kadra na ten turniej może liczyć maksymalnie 10 zawodników.

Kadra na turniej:
1. Tylus Bartłomiej
2. Brotoj Jakub
3. Sułek Karol
4. Radoń Krzysztof
5. Dyczek Piotr
6. Janiso Eryk
7. Brzeziński Kacper
8. Pilich Bartłomiej
9. Klaczek Oskar
10. Rzymek Karol

Odprawa trenerów odbędzie się o godzinie 8:30, początek turnieju o 9:00. Mecz trwa 12 minut, a cały turniej powinien zakończyć się do godziny 13:30.

Mam nadzieję, że uda się Państwu zorganizować własny transport w obie strony. Proszę rodziców powołanych zawodników o informację w formie SMS i ewentualne deklaracje dotyczące transportu.

Łącznie w turnieju zagra osiem drużyn (oprócz nas - UMKS Trójka Czechowice - Dziedzice, GKS Urania Ruda Śląska, Szkółka Piłkarska Brzeszcze, Iskra Pszczyna, Akademia Piłkarska Juventus Soccer Schools, LKS Łąka oraz gospodarze turnieju UMKS Goczałkowice – Zdrój).